Karres Minnestävling
20.02.2024 - 09.04.2024
Karren Muistokisa
Final 13.04.2024 Finaali
Klicka på Tot. för protokoll
Klikkaamalla Yht. näytetään täydellinen pöytäkirja
Pl.
Sij.
Namn
Nimi
Klubb, Förbund
Seura, Liitto
Klass
Luokka
Res.
Tul.
Bon
Tas
Tot.
Yht.
X Sista
Viim.
R
U
1 Alexander Björkqvist RBC, Ekenäs B 1375 78 1453 48 232 (R)
2 William Lindgren DBS, Ekenäs B 1306 114 1420 36 192 (R)
3 Juha Pitkänen FSB, Pargas M 1409 0 1409 46 237  
4 Jesse Lindholm Bad Boys, Helsingfors M 1392 0 1392 45 241  
5 Daniel Wiberg DBS, Ekenäs M 1380 6 1386 41 267 (R)
6 Martin Wiberg DBS, Ekenäs A 1354 18 1372 43 178  
7 Emil Kiuru RBC, Ekenäs A 1289 66 1355 36 148  
8 Matti Juselius RäMe, Lojo M 1353 0 1353 37 234  
9 Peter Merivirta RBC, Ekenäs B 1272 78 1350 33 190  
10 Vesa Timonen K-29, Åbo B 1271 78 1349 35 190  
11 Simon Stenwall RBC, Ekenäs A 1334 12 1346 42 286  
12 Linus Boström RBC, Ekenäs M 1340 0 1340 39 214 (R)
13 Henrik Löflund DBS, Ekenäs B 1240 90 1330 31 247 (R)
14 Kristian Hortelin DBS, Ekenäs A 1293 36 1329 37 221 (R)
15 Harri Katajisto Bad Boys, Helsingfors B 1206 114 1320 31 192  
16 Roland Granberg FP, Ekenäs B 1220 96 1316 31 186 (R)
17 Reetta Neuvonen GB, Helsingfors B 1204 66 1270 32 202  
18 Anders Kevin Strike-10, Ekenäs B 1176 132 1308 36 216 (R)
19 Wilmer Malmsten RBC, Ekenäs D 1152 162 1314 28 194 (R)
20 Kim Nyholm DBS, Ekenäs B 1225 78 1303 36 185  
21 Thomas Wiberg DBS, Ekenäs A 1254 48 1302 37 202  
22 Mikael Bianciardi K-29, Åbo B 1241 54 1295 31 300  
23 Alfons Rosendal RBC, Ekenäs D 1123 168 1291 33 170 (R)
24 Heikki Holappa RBC, Ekenäs B 1145 144 1289 30 215 (R)
25 Karo Hilokoski Patteri, Helsingfors M 1285 0 1285 41 160  
26 Linus Bäckman DBS, Ekenäs B 1167 114 1281 19 193  
27 Carl Ljunggren DBS, Ekenäs C 1100 180 1280 25 202 (R)
28 Benjamin Sandström DBS, Ekenäs D 1046 234 1280 23 157 (R)
29 Alex Lindroos RBC, Ekenäs A 1255 24 1279 34 186  
30 Kurt Bäckroos Ha-Hy, Hangö C 1139 138 1277 27 168  
31 Sven Förström DBS, Ekenäs C 1116 156 1272 27 190  
32 Joa Pulkkinen Bad Boys, Helsingfors C 1100 150 1250 21 180  
33 Kimmo Virtanen K-29, Åbo A 1197 48 1245 34 184  
34 Helka Ruuska PiLa, Hangö C 1053 192 1245 21 179  
35 Patrik Bredenberg Strike-10, Ekenäs C 1095 144 1239 20 170  
36 Kjell Bäckman DBS, Ekenäs B 1145 90 1235 30 168  
37 Guy Holmström Kaatajat, Hangö C 1043 192 1235 23 150  
38 Robert Paasonen Kaatajat, Hangö C 1041 192 1233 23 145  
39 Seppo Virkkunen FSB, Pargas B 1153 78 1231 25 234  
40 Michael Wickström DBS, Ekenäs C 1043 186 1229 18 170  
41 Oili Kilpiö DBS, Ekenäs C 1013 216 1229 19 179 (R)
42 Taisto Iljin Bad Boys, Helsingfors C 1046 180 1226 15 211  
43 Lars Boström Strike-10, Ekenäs C 1007 216 1223 18 201  
44 Pirkko Hämäläinen PiLa, Hangö D 987 234 1221 19 179  
45 Sanna Turunen Strikers, Helsingfors C 1046 174 1220 21 167  
46 Anders Nyman Kaatajat, Hangö B 1100 114 1214 25 175 (R)
47 Ken Österman Bad Boys, Helsingfors C 1038 174 1212 26 161  
48 Kurt Lindström Ha-Hy, Hangö C 1038 174 1212 21 192  
49 Anna-Lisa Rautiainen Destroyers, Hangö C 1031 180 1211 19 182  
50 Petri Tuomi DBS, Ekenäs B 1108 102 1210 24 150  
51 Jaakko Neuvonen K-29, Åbo A 1158 48 1206 34 200  
52 Rabbe Kajander FP, Ekenäs C 989 216 1205 22 178  
53 Esa Mäkinen Ha-Hy, Hangö B 1089 114 1203 20 164  
54 Tommy Alén FP, Ekenäs C 993 210 1203 19 173  
55 Peter Mannström Strike-10, Ekenäs B 1082 120 1202 24 176  
56 Timo Räty Strike-10, Ekenäs C 1004 198 1202 19 167  
57 Tauno Hartikka Ha-Hy, Hangö C 1057 144 1201 30 196  
58 Ida Böckerman DBS, Ekenäs D 971 228 1199 20 192 (R)
59 Markus Uusikylä Strike-10, Ekenäs C 1015 174 1189 19 151  
60 Anja Rissanen DBS, Ekenäs C 983 204 1187 18 176 (R)
61 Juha Inkinen FSB, Pargas A 1127 54 1181 26 173  
62 Matti Kaskinen FSB, Pargas C 1004 174 1178 18 164  
63 Mika Koverskoi Strike-10, Ekenäs C 986 192 1178 17 191  
64 Hans Ljunggren DBS, Ekenäs C 1016 156 1172 17 163  
65 Kai Rautiainen Destroyers, Hangö B 1062 108 1170 22 220  
66 Toni Visuri Bad Boys, Helsingfors B 1055 108 1163 26 182  
67 Jim Bäckman DBS, Ekenäs B 1030 132 1162 23 149  
68 Johanna Grönberg FP, Ekenäs C 1011 150 1161 23 165  
69 Taneli Levo FSB, Pargas A 1136 24 1160 30 168  
70 Bo-Krister Niemi FP, Ekenäs C 961 192 1153 16 146  
71 Mauri Krigsholm FP, Ekenäs B 981 162 1143 20 154  
72 Dan Fröberg Strike-10, Ekenäs C 972 168 1140 15 129  
73 Merja Kekkonen Kaatajat, Hangö D 903 234 1137 11 146  
74 Petri Santala Destroyers, Hangö D 898 234 1132 19 139  
75 Miika Lavikainen FBC, Forssa B 1018 108 1126 16 147  
76 Birgitta Wall FP, Ekenäs D 890 234 1124 12 136  
77 Elon Rehnman Strike-10, Ekenäs D 883 234 1117 13 129  
78 Ray Spooner Bad Boys, Helsingfors D 877 234 1111 9 136  
79 Kari Kuttila K-29, Åbo C 924 174 1098 21 158  
80 Adam Stenwall RBC, Ekenäs D 922 174 1096 13 150  
81 Jani Kilpinen Destroyers, Hangö B 987 108 1095 22 192  
82 Tapani Leppäniemi FSB, Pargas B 962 120 1082 17 168  
83 Maire Hartikka PiLa, Hangö D 819 234 1053 9 137  
84 Aino Lehtonen PiLa, Hangö D 803 234 1037 15 119  
85 Tatu Lavikainen SomKe, Forssa D 726 234 960 10 121  
Bowldata kb, VerNr 2.2.8, 05.01.2024
Uppdaterad: 09.04.2024, kl: 19:44