Carrot Games Deltävling 1
27.10.2020 - 21.11.2020
Carrot Games Jakso 1
Final 19.12.020 Finaali
Klicka på Tot. för protokoll
Klikkaamalla Yht. näytetään täydellinen pöytäkirja
Pl.
Sij.
Namn
Nimi
Klubb, Förbund
Seura, Liitto
Klass
Luokka
Res.
Tul.
Bon
Tas
Tot.
Yht.
X Sista
Viim.
R
U
1 Kristian Hortelin FP, Ekenäs B 890 0 958 27 217  
2 Sami Salin RäMe, Lojo M 897 0 921 25 166  
3 Heikki Holappa RBC, Ekenäs C 802 0 918 19 266  
4 Alexander Björkqvist RBC, Ekenäs B 810 0 906 24 208  
5 Kari Kuparinen RäMe, Lojo A 843 0 899 24 181  
6 Orvo Kaikkonen RBC, Ekenäs B 844 0 896 22 210  
7 Ivar Rönnblad RBC, Ekenäs C 769 0 893 20 202  
8 Petri Lammi RBC, Ekenäs B 804 0 892 23 227  
9 Emil Kiuru RBC, Ekenäs B 830 0 882 24 214  
10 Mika Kiuru RBC, Ekenäs A 821 0 873 22 191  
11 Niclas Lindstedt RBC, Ekenäs B 783 0 871 20 207  
12 Anders Nyman Kaatajat, Hangö B 765 0 869 22 180  
13 Linus Boström Siniset, Riihimäki M 863 0 867 27 207  
14 Oili Kilpiö DBS, Ekenäs C 683 0 851 9 166  
15 Göran Ekebom Kaatajat, Hangö B 734 0 850 9 173  
16 Daniel Wiberg DBS, Ekenäs A 798 0 842 21 202  
17 Tom Fiskars Strike-10, Ekenäs C 716 0 836 14 170  
18 Börje Sontag FP, Ekenäs B 751 0 831 19 241  
19 Bjarne Berglund DBS, Ekenäs C 699 0 827 17 176  
20 Esa Mäkinen Ha-Hy, Hangö B 716 0 824 15 190  
21 Birgitta Wall FP, Ekenäs D 656 0 824 10 162  
22 Heikki Ruuth RäMe, Lojo C 691 0 819 14 201  
23 Stefan Friman RBC, Ekenäs B 757 0 817 20 220  
24 Pirkko Hämäläinen PiLa, Hangö C 660 0 812 11 172  
25 Bo-Krister Niemi FP, Ekenäs C 667 0 811 10 214  
26 Kai Rautiainen Destroyers, Hangö B 730 0 810 18 191  
27 Christer Nordström Ha-Hy, Hangö B 710 0 806 14 188  
28 Tommy Alén FP, Ekenäs C 653 0 805 10 155  
29 Eila Ek Kaatajat, Hangö C 646 0 802 10 163  
30 William Lindgren DBS, Ekenäs C 644 0 800 10 167  
31 Jari Virta RäMe, Lojo C 669 0 797 16 147  
32 Michael Wickström DBS, Ekenäs C 648 0 796 12 176  
33 Antti Huuskonen K-12, Lojo C 648 0 796 10 184  
34 Kurt Lindström Ha-Hy, Hangö C 628 0 796 13 157  
35 Toni Berg FP, Ekenäs B 727 0 795 14 169  
36 Dan Fröberg Strike-10, Ekenäs C 655 0 795 15 162  
37 Alex Lindroos RBC, Ekenäs A 758 0 794 20 240  
38 Anders Eriksson Strike-10, Ekenäs C 665 0 793 14 178  
39 Timo Räty Strike-10, Ekenäs D 632 0 792 11 145  
40 Alf Boström Ha-Hy, Hangö C 635 0 791 10 159  
41 Kurt Bäckroos Ha-Hy, Hangö B 682 0 790 15 146  
42 Kurt-Olof Enberg Kaatajat, Hangö B 724 0 788 16 183  
43 Peter Merivirta RBC, Ekenäs B 716 0 788 17 185  
44 Thomas Wiberg DBS, Ekenäs A 750 0 782 19 238  
45 Tauno Hartikka Ha-Hy, Hangö B 702 0 782 18 162  
46 Rolf Nyman Strike-10, Ekenäs C 614 0 782 8 151  
47 Lars Boström Strike-10, Ekenäs C 630 0 778 8 163  
48 Patrik Bredenberg Strike-10, Ekenäs C 660 0 776 8 149  
49 Karim Mekkid RäMe, Lojo D 607 0 775 6 106  
50 Markku Rouhe K-12, Lojo C 603 0 771 6 153  
51 Kenneth Carlberg Strike-10, Ekenäs B 686 0 766 13 152  
52 Roland Granberg FP, Ekenäs B 665 0 765 10 154  
53 Johanna Grönberg FP, Ekenäs C 643 0 763 14 135  
54 Jorma Sarkkinen Lusa, Lojo D 581 0 749 9 180  
55 Eeva Finnberg PiLa, Hangö C 578 0 746 9 130  
56 Benjamin Nyberg Destroyers, Hangö D 577 0 745 15 136  
57 Susanne Enholm Destroyers, Hangö C 590 0 742 9 138  
58 Helka Ruuska PiLa, Hangö C 604 0 740 6 140  
59 Esa Nieminen RäMe, Lojo B 618 0 734 9 136  
60 Ronny Artzén FP, Ekenäs C 586 0 734 6 155  
61 Martin Wiberg DBS, Ekenäs M 707 0 731 17 157  
62 Markku Syväoja K-12, Lojo D 629 0 725 13 184  
63 Jenni Lammi RBC, Ekenäs D 534 0 702 4 104  
64 Rabbe Kajander FP, Ekenäs C 557 0 701 8 165  
65 Elon Rehnman Strike-10, Ekenäs C 535 0 699 6 135  
66 Simon Welander Destroyers, Hangö D 519 0 687 10 144  
67 Tommy Öberg Strike-10, Ekenäs C 538 0 666 6 132  
68 Martin Asplund DBS, Ekenäs D 495 0 663 9 115  
69 Simon Stenwall RBC, Ekenäs A 621 0 653 15 155  
70 Päivi Viitanen PiLa, Hangö D 466 0 634 5 126  
 
Starter totalt: 110
Bowldata kb, ver 2.1.7 - 13.09.2019
Uppdaterad: 21.11.2020, kl.klo: 15:13