Carrot Games Deltävling 1
27.10.2020 - 21.11.2020
Carrot Games Jakso 1
Final 19.12.020 Finaali
Klicka på Tot. för protokoll
Klikkaamalla Yht. näytetään täydellinen pöytäkirja
Pl.
Sij.
Namn
Nimi
Klubb, Förbund
Seura, Liitto
Klass
Luokka
Res.
Tul.
Bon
Tas
Tot.
Yht.
X Sista
Viim.
R
U
1 Kristian Hortelin FP, Ekenäs B 890 68 958 27 217  
2 Sami Salin RäMe, Lojo M 897 24 921 25 166  
3 Heikki Holappa RBC, Ekenäs C 802 116 918 19 266  
4 Alexander Björkqvist RBC, Ekenäs B 810 96 906 24 208  
5 Kari Kuparinen RäMe, Lojo A 843 56 899 24 181  
6 Orvo Kaikkonen RBC, Ekenäs B 844 52 896 22 210  
7 Ivar Rönnblad RBC, Ekenäs C 769 124 893 20 202  
8 Petri Lammi RBC, Ekenäs B 804 88 892 23 227  
9 Emil Kiuru RBC, Ekenäs B 830 52 882 24 214  
10 Mika Kiuru RBC, Ekenäs A 821 52 873 22 191  
11 Niclas Lindstedt RBC, Ekenäs B 783 88 871 20 207  
12 Anders Nyman Kaatajat, Hangö B 765 104 869 22 180  
13 Linus Boström Siniset, Riihimäki M 863 4 867 27 207  
14 Oili Kilpiö DBS, Ekenäs C 683 168 851 9 166  
15 Göran Ekebom Kaatajat, Hangö B 734 116 850 9 173  
16 Daniel Wiberg DBS, Ekenäs A 798 44 842 21 202  
17 Tom Fiskars Strike-10, Ekenäs C 716 120 836 14 170  
18 Börje Sontag FP, Ekenäs B 751 80 831 19 241  
19 Bjarne Berglund DBS, Ekenäs C 699 128 827 17 176  
20 Esa Mäkinen Ha-Hy, Hangö B 716 108 824 15 190  
21 Birgitta Wall FP, Ekenäs D 656 168 824 10 162  
22 Heikki Ruuth RäMe, Lojo C 691 128 819 14 201  
23 Stefan Friman RBC, Ekenäs B 757 60 817 20 220  
24 Pirkko Hämäläinen PiLa, Hangö C 660 152 812 11 172  
25 Bo-Krister Niemi FP, Ekenäs C 667 144 811 10 214  
26 Kai Rautiainen Destroyers, Hangö B 730 80 810 18 191  
27 Christer Nordström Ha-Hy, Hangö B 710 96 806 14 188  
28 Tommy Alén FP, Ekenäs C 653 152 805 10 155  
29 Eila Ek Kaatajat, Hangö C 646 156 802 10 163  
30 William Lindgren DBS, Ekenäs C 644 156 800 10 167  
31 Jari Virta RäMe, Lojo C 669 128 797 16 147  
32 Michael Wickström DBS, Ekenäs C 648 148 796 12 176  
33 Antti Huuskonen K-12, Lojo C 648 148 796 10 184  
34 Kurt Lindström Ha-Hy, Hangö C 628 168 796 13 157  
35 Toni Berg FP, Ekenäs B 727 68 795 14 169  
36 Dan Fröberg Strike-10, Ekenäs C 655 140 795 15 162  
37 Alex Lindroos RBC, Ekenäs A 758 36 794 20 240  
38 Anders Eriksson Strike-10, Ekenäs C 665 128 793 14 178  
39 Timo Räty Strike-10, Ekenäs D 632 160 792 11 145  
40 Alf Boström Ha-Hy, Hangö C 635 156 791 10 159  
41 Kurt Bäckroos Ha-Hy, Hangö B 682 108 790 15 146  
42 Kurt-Olof Enberg Kaatajat, Hangö B 724 64 788 16 183  
43 Peter Merivirta RBC, Ekenäs B 716 72 788 17 185  
44 Thomas Wiberg DBS, Ekenäs A 750 32 782 19 238  
45 Tauno Hartikka Ha-Hy, Hangö B 702 80 782 18 162  
46 Rolf Nyman Strike-10, Ekenäs C 614 168 782 8 151  
47 Lars Boström Strike-10, Ekenäs C 630 148 778 8 163  
48 Patrik Bredenberg Strike-10, Ekenäs C 660 116 776 8 149  
49 Karim Mekkid RäMe, Lojo D 607 168 775 6 106  
50 Markku Rouhe K-12, Lojo C 603 168 771 6 153  
51 Kenneth Carlberg Strike-10, Ekenäs B 686 80 766 13 152  
52 Roland Granberg FP, Ekenäs B 665 100 765 10 154  
53 Johanna Grönberg FP, Ekenäs C 643 120 763 14 135  
54 Jorma Sarkkinen Lusa, Lojo D 581 168 749 9 180  
55 Eeva Finnberg PiLa, Hangö C 578 168 746 9 130  
56 Benjamin Nyberg Destroyers, Hangö D 577 168 745 15 136  
57 Susanne Enholm Destroyers, Hangö C 590 152 742 9 138  
58 Helka Ruuska PiLa, Hangö C 604 136 740 6 140  
59 Esa Nieminen RäMe, Lojo B 618 116 734 9 136  
60 Ronny Artzén FP, Ekenäs C 586 148 734 6 155  
61 Martin Wiberg DBS, Ekenäs M 707 24 731 17 157  
62 Markku Syväoja K-12, Lojo D 629 96 725 13 184  
63 Jenni Lammi RBC, Ekenäs D 534 168 702 4 104  
64 Rabbe Kajander FP, Ekenäs C 557 144 701 8 165  
65 Elon Rehnman Strike-10, Ekenäs C 535 164 699 6 135  
66 Simon Welander Destroyers, Hangö D 519 168 687 10 144  
67 Tommy Öberg Strike-10, Ekenäs C 538 128 666 6 132  
68 Martin Asplund DBS, Ekenäs D 495 168 663 9 115  
69 Simon Stenwall RBC, Ekenäs A 621 32 653 15 155  
70 Päivi Viitanen PiLa, Hangö D 466 168 634 5 126  
Starter totalt: 110 Turboresultat: 33
© Bowldata kb 1982-2020
Uppdaterad: 21.11.2020, kl.klo: 15:13